Gözalıcı desenleriyle hayatınıza masalsı bir dokunuş getiriyoruz. Ottoman Halı olarak Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük halı firmalarından biriyiz. Tabiatın tüm renklerini, doğunun eşsiz desenleriyle birleştiriyoruz. Müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürünlerimiz ile yıllardır adımızdan söz ettiriyoruz.


 
Modern tasarımlari geleneksel çizgiler ile harmanlayan Ottoman Halı olarak sahip olduğumuz yıllık 500.000 m2 kapasite ile, Türkiye’nin en büyük Axminster halı dokuyucusu ünvanını taşımaktayız. Dünyanın önde gelen üreticileriyle yaptığımız teknolojik işbirlikleri ile British standartlarında üretim yapıyoruz.
Arzu edilen renk desen ve ebatta halıyı belirlenen konsept çerçevesinde üretiyoruz, müşteri memnuniyeti konusunda bulduğumuz cesur ve yaratıcı çözümlerle ile kendimize hayran bırakıyoruz.
 
Bilgileri aktarılan halı sipariş talebini 1 gün içinde fiyatlandırmak, desen bilgileri verildiği takdirde halı numunesini 1 haftada teslim etmek Ottoman’ın gelenekselleşmiş hizmet garantisidir. Siparişlerinize uygun; elektronik tezgahlarda 12, spool tezgahlarda 252 renge kadar üretim yapabilme kapasitesine sahibiz. Müşterilerimiz arasında 5 yıldızlı oteller, moteller, barlar, restoranlar, sinemalar ve bürolar yer almaktadır.